Co nas wyróżnia

Po pierwsze - obsługa klienta nie jest dla nas pustym sloganem. Wiemy, iż wdrożenie każdego systemu musi być poprzedzone rozpoznaniem potrzeb klienta i zrozumieniem jego procesów biznesowych. Posiadamy sprawdzone metodyki analizy potrzeb i środowiska klienta. Zawsze angażujemy klienta w każdy etap realizacji projektu na bieżąco konsultując i rozwiązując wątpliwości. Dzięki temu klient ma zawsze aktualne informacje na temat stadium realizacji projektu.

Po drugie - nasze doświadczenie osadzone jest w wielu branżach – telekomunikacja, energetyka, zasoby naturalne, siły zbrojne, finanse. Pracowaliśmy przy wdrażaniu zróżnicowanych projektów w zakresie systemów informacji przestrzennej dzięki czemu rozumiemy wyzwania stojące przed przedsiębiorstwami poszczególnych branż i jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie bądź metodologię do konkretnych potrzeb.

Po trzecie - współpracujemy z organizacjami działającymi w wielu sektorach, od małych firm po międzynarodowe koncerny. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami technologicznymi oferowanymi przez poszczególnych dostawców oprogramowania z wielu branż oraz trendami i technikami pozyskiwania danych. Każdy zrealizowany przez nas projekt zwiększa naszą wiedzę i podnosi konkurencyjność.

Po czwarte - z żadnym producentem oprogramowania nie jesteśmy związani na wyłączność, dzięki czemu jesteśmy w stanie obiektywnie wskazać najlepszy produkt, a dzięki wiedzy i doświadczeniu również dostosować proponowane rozwiązanie do potrzeb klienta. Zawsze kierujemy się dobrem klienta, a rekomendując dane rozwiązanie korzystamy z szerokiego wachlarza dostępnych produktów znanych światowych marek, w tym produktów Wolnego Oprogramowania (Open Source).