Kariera

Dołącz do zespołu GISonLine!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Analityk Biznesowy GIS

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres zadań:

  • Realizacja zadań z zakresu analizy biznesowej i systemowej w ramach wdrożeń i integracji rozwiązań GIS w przedsiębiorstwach sieciowych,
  • Zbieranie i uzgadnianie z klientami wymagań w projektach informatycznych klasy GIS,
  • Walidacja i analiza wykonalności wymagań przy wsparciu zespołu wdrożeniowego,
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań,
  • Modelowanie i opisywanie procesów biznesowych,
  • Definiowanie kryteriów odbiorowych i akceptacji projektu,
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji,
  • Współpraca z klientami oraz z zespołem projektowym,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i biznesowej dla realizowanych rozwiązań.

Czego potrzebujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego w projektach IT
  • Doświadczenia w pracy jako analityk biznesowy/systemowy co najmniej w jednej z branż: GIS, Energetyka, Branże Sieciowe (telekomunikacja, wodociągi, ciepłownictwo), kolejnictwo
  • Podstawowej znajomości UML, BPMN lub innego standardu modelowania procesów,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację z anglojęzycznymi klientami
  • Samodzielności i zaangażowania podczas realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęci nauki i rozwoju zawodowego w zakresie GIS
  • Wykształcenia wyższego
  • Przywiązywania wagi do starannej komunikacji
  • Znajomość zagadnień z obszaru GIS będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu,
  • możliwość dodatkowej opieki medycznej i karty sportowej
  • możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii,
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play,
  • niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy,
  • realny wpływ na tworzone rozwiązania systemy i wykorzystywane technologie,
  • udział w nowatorskich projektach,
  • biuro w centrum Krakowa z dobrym dojazdem tramwajem lub pociągiem (jesteśmy tuż obok Dworca Głównego),
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie zastosowań GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej,
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą,
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami,
  • elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć miedzy 7 a 10, możliwość częściowej pracy zdalnej,

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@gisonline.pl

lub za pomocą poniższego formularza.

Wyślij swoje
CV