Kariera

Dołącz do zespołu GISonLine!

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.  To Firma tworzona przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu wdrożeń GIS. Realizujemy projekty w różnych sektorach gospodarki: energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, turystyka i ochrona środowiska.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Praca w GISonLine to nie tylko pasja do technologii to także dobra zabawa i możliwość realizowania pozazawodowych zainteresowań.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fullstack Developer/Programista GIS

Miejsce pracy: praca zdalna/ z biura/ hybrydowa

Technologie, w jakich pracujemy:

  • Backend – C#, ASP.NET MVC, .NET Core, EntityFramework / Dapper WCF
  • Frontend – JavaScript, React, Angular; Biblioteki: jQuery, Dojo, Redux
  • Aplikacje mobilne – C#, Xamarin, Android
  • GIS – ESRI ArcGIS JS API 3.x, 4.x; ESRI ExperienceBuilder, OpenLayers 7.2.x
  • Bazy danych – SQL Sever, PostgreSQL 10.x/PostGIS
  • CI/CD
  • BitBucket, GitLab
  • Jira, Confluence
  • Agile, Scrum

Struktura zadań na stanowisku:

  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności – 70%
  • Utrzymanie systemu/poprawa błędów – 10%
  • Wsparcie klienta/spotkania – 10%
  • Tworzenie dokumentacji – 10%

Czego potrzebujemy:

  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w tworzeniu komercyjnego oprogramowania w zakresie back-end i front-end
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • Stosowania dobrych zasad projektowania obiektowego w codziennej pracy (SOLID, KISS, DRY), tworzenia kodu wysokiej jakości
  • Znajomość SQL
  • Dbałości o jakość i wydajność wdrażanych rozwiązań
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęci nauki i rozwoju zawodowego w zakresie tworzenia rozwiązań geoprzestrzennych GIS

Co jeszcze jest dla nas ważne (dodatkowe atuty):

  • Znajomość frameworków frontendowych (React, Angular, View)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na urządzenia mobilne
  • Doświadczenie w tworzeniu geoportali
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość frameworków do tworzenia rozwiązań Web-GIS (ArcGIS, Leaflet, OpenLayers)

Twój zakres zadań:

  • Aktywny udział we wdrażaniu i integracji zaawansowanych rozwiązań klasy GIS Enterprise w zakresie:
    • komponentów WEB-GIS
    • aplikacji mobilnych
    • rozwiązań klasy desktop
  • Wsparcie zespołu GISonLine w codziennych zadaniach
  • Udział w pracach kontrolnych i testach tworzonego oprogramowania
  • Szacowanie pracochłonności realizacji nowego zadania/projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i administracyjnej realizowanych projektów
  • Współpraca z klientem przy sprzedaży, realizacji, rozbudowie tworzonych systemów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w realizacji poszczególnych zadań/projektów
  • Opracowywanie/aktualizacja standardów wewnętrznych z obszaru budowy systemów informatycznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów i realizowanych usług
  • Monitorowanie i rozwiązywanie incydentów, problemów administracyjnych oraz technicznych
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie wdrażanie systemów klasy GIS

Co możemy Ci dać:

  • gwarantujemy że  dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na wytwarzane rozwiązania w tym używane technologie, kontakt z klientem i dużą samodzielność w realizacji projektów
  • możliwość pracy nad projektami w dużej skali dla wiodących klientów w swojej branży w Polsce, jak również nad innowacyjnymi projektami zarówno na rynek polski jak i zagraniczny
  • programiści, którzy pracują w naszym zespole są wspierani przez zespół analityków, którzy przygotowują koncepcję każdego wdrożenia we współpracy z klientem
  • programiści mają wpływ na koncepcję wdrożenia, konsultują i wspierają jej przygotowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu
  • możliwość pracy zdalnej – lokalizację pracy (zdalnie, hybrydowo lub z biura) dostosowujemy do indywidualnej sytuacji i potrzeb pracownika i zespołu.
  • możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play
  • niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy
  • udział w nowatorskich projektach
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie zastosowań GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami
  • elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć miedzy 7 a 9
  • dodatkowa opieka medyczna i karta sportowa na atrakcyjnych warunkach

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@gisonline.pl

lub za pomocą poniższego formularza.

Fullstack Developer/ Programista GIS
Wyślij swoje
CV