Kariera

Dołącz do zespołu GISonLine!

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Programista GIS – Java Script / frontend. Szczegóły w poniższym ogłoszeniu.

Programista GIS - Java Script / frontend
Programista systemów GIS – Java Script / frontend
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Ilość wakatów: 1
  • Minimalne doświadczenie: 3 lata
  • Branża: IT

Zakres zadań:

  • aktywny udział w projektach wdrażania kompleksowych systemów GIS składających się z komponentów:
    • Web-GIS,
    • aplikacji mobilnych,
    • rozwiązań desktop,
  • wsparcie zespołu GISonLine w codziennych zadaniach.

Oczekujemy:

  • znajomość języka Java Script,
  • znajomość React.js,
  • znajomość technologii webowych Html5, CSS3,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego w kierunku Programista systemów GIS.
  • 3-letniego doświadczenia w pracy w technologiach frontend

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość frameworku do tworzenia rozwiązań Web-GIS (ArcGIS, LeafletJS, Open Layers)
  • znajomość innych frameworków JavaScript (AngularJS, Vue.js),
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na urządzenia mobilne,
  • doświadczenie w tworzeniu geoportali,
  • projektowanie rozwiązań responsywnych,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania obiektowego,
  • znajomość SQL.

Oferujemy:

  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play,
  • realny wpływ na tworzone rozwiązania i systemy i wykorzystywane technologie,
  • udział w interesujących projektach,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie tworzenia i rozwoju systemów GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia techniczne i miękkie,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.
Wyślij swoje
CV