Kariera

Dołącz do zespołu GISonLine!

GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.  To Firma tworzona przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę z zakresu wdrożeń GIS. Realizujemy projekty w różnych sektorach gospodarki: energetyka, telekomunikacja, administracja publiczna, turystyka i ochrona środowiska.

Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej  korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

Praca w GISonLine to nie tylko pasja do technologii to także dobra zabawa i możliwość realizowania pozazawodowych zainteresowań. Górskie wycieczki, wieczory z gitarą przy ognisku? Jeśli masz jakiś pomysł – u nas znajdziesz ludzi z którymi możesz go zrealizować.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista IT

Miejsce pracy: Kraków –  praca częściowo zdalna

wymiar pracy: pół etatu

Czego potrzebujemy (wymagania):

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego Windows – w wersjach serwer 2012 i desktop 2007/2010 oraz Linux
  • Znajomości konfiguracji protokołów sieciowych
  • Znajomości konfiguracji serwerów Web
  • Podstawowa znajomość baz danych
  • Komunikatywność

Twój zakres zadań:

  • instalacja i konfiguracja serwerów
  • administracja serwerami i aplikacjami
  • dbanie o bezpieczeństwo danych, sieci i systemów
  • zapewnienie ciągłości działania sieci i systemów operacyjnych
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów ze sprzętem – serwery, komputery osobiste, drukarki
  • wsparcie techniczne
  • instalowanie oprogramowania
  • zabezpieczanie danych elektronicznych
  • zarządzanie dostępem do danych
  • usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów
  • wdrażanie nowych technologii
  • definicja polityki i narzędzi backup – kopii zapasowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie infrastruktury i procedur IT

Co możemy Ci dać:

  • Możliwość pracy przy projektach w dużej skali dla ciekawych klientów polskich i zagranicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • praca pół na pół w naszym biurze + zdalnie, w zależności od potrzeb
  • możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play
  • niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy
  • udział w nowatorskich projektach
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami
  • elastyczny czas pracy– pracę możesz zacząć miedzy 7 a 10
  • możliwość dodatkowej opieki medycznej i karty sportowej na atrakcyjnych warunkach

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@gisonline.pl

lub za pomocą poniższego formularza.

Wyślij swoje
CV