Kariera

Dołącz do zespołu GISonLine!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia projektów (PMO)

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres zadań:

  • przygotowywanie raportów, prezentacji, notatek ze spotkań i protokołów
  • organizacja spotkań i zarządzanie terminarzem spotkań
  • wsparcie w dostawie i uzgadnianiu produktów
  • zarządzanie i administracja dokumentacją projektu (prawidłowy przepływ dokumentów i archiwizacja)
  • administracja dokumentacją testów aplikacji
  • tworzenie i zarządzanie szablonami dokumentów
  • monitorowanie wykonania i aktualizacja
  • koordynacja testów wewnętrznych i zewnętrznych wytwarzanych aplikacji
  • koordynacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • wsparcie Project Managera
  • dbanie o dobrą komunikację wewnątrz projektów
  • zarządzanie i administracja wewnętrznymi zgłoszeniami problemów IT (sieć, sprzęt)
  • konfiguracja narzędzi wspierających zarządzanie projektami i zespołem (Jira, Confluence, inne)

Czego potrzebujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. wsparcia projektów
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z anglojęzycznymi klientami
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • dobra znajomość MS Project
  • mile widziana znajomość platform: Sharepoint, Jira, Confluence
  • mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektem (Scrum, Agile)
  • samodzielność i zaangażowanie podczas realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • przywiązywanie wagi do starannej komunikacji
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole
  • asertywność
  • gotowość do poszerzania wiedzy i otwartość na doskonalenie posiadanych umiejętności

Co możemy Ci zaoferować:

  • gwarantujemy że dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na realizowane projekty, kontakt z Klientem, samodzielność ale też wsparcie doświadczonego zespołu kiedy to potrzebne
  • przyjazną atmosferę i wsparcie ekspertów w rozwoju zawodowym
  • możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami na rynku polskim i zagranicznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb – umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu,
  • możliwość dodatkowej opieki medycznej i karty sportowej na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii,
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play,
  • niekorporacyjną atmosferę, udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy,
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą,
  • elastyczny czas pracy (pracę możesz zacząć między 7 a 9)–  i  możliwość częściowej pracy zdalnej,

Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą  skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@gisonline.pl

lub za pomocą poniższego formularza.

Wyślij swoje
CV