Usługi

Usługi GISonLine

Jesteśmy jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce. Nasze innowacyjne produkty i usługi są dedykowane zarządzaniu informacją przestrzenną i kierowane do firm branż sieciowych, infrastruktury krytycznej, ochrony środowiska i administracji publicznej.

Usługi Profesjonalne GIS – Świadczymy kompleksowe usługi wsparcia na każdym etapie wdrożenia Systemu GIS w przedsiębiorstwie.

Usługi Inspekcyjne i Detekcyjne  – Usługi są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technik i urządzeń. Do inspekcji infrastruktury naziemnej wykorzystujemy bezzałogowe statki powietrzne.  Do detekcji infrastruktury podziemnej wykorzystujemy geo-radary, lokalizatory indukcyjne i systemy GPS. W trakcie prac wykorzystujemy tablety z dedykowaną aplikacją umożliwiającą zapis pozyskanych danych w chmurze.

Usługi Wdrożeniowe – Firma GISonLine zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie projektowania i wdrażania systemów klasy GIS. Rozwiązania dedykowane, uszyte na miarę Twoich potrzeb, to odpowiedź na zwiększający się obszar wykorzystania technologii GIS.

Usługi GISonLine

Wdrożenia produktów GISonLine
Wdrożenia GIS