Nasza firma

GISonLine integrator danych i systemów przestrzennych

Nasz firma jest prężnie rozwijającym się dostawcą kompleksowych usług wdrożeniowych opartych na rozwiązaniach w technologii GIS.

GISonLine tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat rozwiązań GIS. Działamy w obszarze różnych sektorów gospodarki, realizując projekty dla wielu branż. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia systemu – od konsultacji, poprzez właściwą implementację, a następnie migrację danych i integrację ze środowiskiem pracy przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom GISonLine proponuje innowacyjne rozwiązania wdrożeń geoportali, nowoczesne metody inwentaryzacji i paszportyzacji majątku sieciowego z wykorzystaniem technologii nalotów UAV oraz własne i sprawdzone technologie migracji danych.

 

Nasza misja

Synergia danych w systemach GIS

Naszą misją jest efektywne wspieranie firm i instytucji w realizacji zagadnień związanych z wdrożeniami systemów klasy GIS wykorzystywanych do zarządzania majątkiem sieciowym przedsiębiorstwa. Pragniemy zapewnić klientom maksymalne wykorzystanie możliwości wynikających z przestrzennego ujęcia zagadnień biznesowych.

Priorytetem jest dla nas wybór najlepszego i jednocześnie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Staramy się, aby oferowane przez nas rozwiązania nie wymagały od bezpośredniego użytkownika znajomości funkcjonalności danego systemu i technik modelowania w nim danych, co zdecydowanie usprawnia procedurę wdrożenia i jednocześnie zmniejsza koszty przedsiębiorstwa.

Naszym zdaniem gwarancją sukcesu w realizacji projektu wdrożeniowego systemu klasy GIS jest osiągnięcie synergii pomiędzy poszczególnymi składowymi wdrożenia, którymi są kompletne DANE, jasno zdefiniowane PROCESY, odpowiednio dobrana TECHNOLOGIA oraz wykwalifikowany ZESPÓŁ.

Historia GISonLine

GISonLine Sp. z o.o., Sp. k. została założona w czerwcu 2010 roku. Od początku swojej działalności firma realizowała projekty zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Wykonanie kontroli jakości migracji danych sieciowych dla RWE IT (obecnie Innogy) oraz migracji danych elektroenergetycznych dla Tauron Dystrybucja okazało się być przełomowym momentem w historii rozwoju naszej firmy. Realizując projekty firma GISonLine wykazywała również dużą aktywność na rynku międzynarodowym – wspieraliśmy m. in. firmę Critigen w projekcie Thames Tideway w Londynie.

W 2013 roku GISonLine nawiązała partnerstwo z firmą ESRI, dołączając tym samym do grona srebrnych partnerów światowego lidera w produkcji oprogramowania GIS. Od marca 2017 jesteśmy także firmą zrzeszoną w Polskiej Izbie Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Dlaczego GISonLine?
icon
Kompleksowość

Obecny rynek wymaga globalnego spojrzenia na dany problem, dlatego też usługi w naszej ofercie mają charakter kompleksowy – umożliwiają wdrożenie danej aplikacji począwszy od konsultacji poprzez właściwą implementację systemu, a następnie migrację danych i integrację ze środowiskiem pracy przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania są z sukcesem wykorzystywane zarówno w energetyce, jak i ochronie środowiska.

icon
Doświadczenie

Nasze doświadczenie osadzone jest w wielu branżach tj. telekomunikacja, energetyka, zasoby naturalne czy siły zbrojne i finanse. Pracowaliśmy przy wdrażaniu zróżnicowanych projektów w zakresie systemów informacji przestrzennej, dzięki czemu doskonale rozumiemy potrzeby klienta i wyzwania stojące przed przedsiębiorstwami poszczególnych branż. Zawsze dopasowujemy najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb.

icon
Innowacyjność

Współpracujemy z organizacjami działającymi w wielu sektorach, od małych firm po międzynarodowe koncerny. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami technologicznymi oferowanymi przez dostawców oprogramowania z poszczególnych branż oraz z trendami i najbardziej optymalnymi technikami pozyskiwania danych. Każdy zrealizowany przez nas projekt zwiększa naszą wiedzę i podnosi konkurencyjność.

Jesteśmy partnerami firm

Nasi Klienci

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client

Doświadczenie w różnorodnych branżach

Braliśmy udział w projektach realizowanych dla przedsiębiorstw na całym świecie, dzięki czemu poznaliśmy rozwiązania największych na rynku dostawców oprogramowania GIS. Zdobyta wiedza pozwala nam zrozumieć indywidualne potrzeby klienta, wyzwania jakie przed nim stoją oraz problemy, z którym się zmaga.

Nasza specjalność

Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach GIS zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Posiadamy bogate doświadczenie w: migracjach danych, paszportyzacji majątku sieciowego, czy inwentaryzacji terenowej.

Od niedawna nasza oferta wzbogaciła się również o usługę Drone as a Service oraz specjalistyczne Usługi Programistyczne.

Wspierane branże
Infrastruktura krytyczna

Infrastruktura krytyczna

Posiadamy bogate doświadczenie w różnego rodzaju zleceniach dla branż sieciowych, w szczególności energetycznej i telekomunikacyjnej. Oferujemy rozwiązania, które umożliwiają wzrost jakości i niezawodności świadczonych usług oraz minimalizację kosztów operacyjnych.
Dowiedz sie więcej
Administracja publiczna

Administracja publiczna

Organy administracji publicznej są zobligowane do podejmowania decyzji na podstawie określonych czynników ekonomicznych, prawnych i społecznych. GISonLine oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług wspomagających pracę tych jednostek.
Dowiedz sie więcej
Środowisko

Środowisko

Technologia GIS pozwala na efektywne zarządzanie zasobami naturalnymi dzięki wykorzystaniu danych przestrzennych, w tym danych pozyskanych w terenie.
Dowiedz sie więcej
Geodezja

Geodezja

Doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy pracując nad różnorodnymi projektami geodezyjnymi gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Dowiedz sie więcej