Branże

Doświadczenie w różnorodnych branżach

Braliśmy udział w projektach realizowanych dla przedsiębiorstw na całym świecie, dzięki czemu poznaliśmy rozwiązania największych na rynku dostawców oprogramowania GIS. Zdobyta wiedza pozwala nam zrozumieć indywidualne potrzeby klienta, wyzwania jakie przed nim stoją oraz problemy, z którym się zmaga.

Nasza specjalność

Specjalizujemy się w kompleksowych wdrożeniach GIS zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Posiadamy bogate doświadczenie w: migracjach danych, paszportyzacji majątku sieciowego, czy inwentaryzacji terenowej.

Od niedawna nasza oferta wzbogaciła się również o usługę Drone as a Service oraz specjalistyczne Usługi Programistyczne.

Wspierane branże
Infrastruktura krytyczna

Infrastruktura krytyczna

Posiadamy bogate doświadczenie w różnego rodzaju zleceniach dla branż sieciowych, w szczególności energetycznej i telekomunikacyjnej. Oferujemy rozwiązania, które umożliwiają wzrost jakości i niezawodności świadczonych usług oraz minimalizację kosztów operacyjnych.
Dowiedz sie więcej
Administracja publiczna

Administracja publiczna

Organy administracji publicznej są zobligowane do podejmowania decyzji na podstawie określonych czynników ekonomicznych, prawnych i społecznych. GISonLine oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług wspomagających pracę tych jednostek.
Dowiedz sie więcej
Środowisko

Środowisko

Technologia GIS pozwala na efektywne zarządzanie zasobami naturalnymi dzięki wykorzystaniu danych przestrzennych, w tym danych pozyskanych w terenie.
Dowiedz sie więcej
Geodezja

Geodezja

Doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy pracując nad różnorodnymi projektami geodezyjnymi gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Dowiedz sie więcej